SKISO Sinovi Bosne

SKISO Sinovi Bosne danas su u Sportskoj dvorani Lukavac u okviru 9. kola Premijer lige BiH u sjedećoj odbojici pobijedili ekipu IOK Zavidovići rezultatom 3-0 po setovima.

Gosti su u Lukavac došli oslabljeni, a domaći su u prvom setu pokazali više nego dobru igru i slavili rezultatom 25-8.

U drugom i trećem setu Sinovi Bosne nisu dozvolili iznenađenje i slavili su pobjede 25-11 u drgom i  25-13 u trećem setu.

Ovom pobjedom Sinovi Bosne Lukavac završili su prvi dio prvenstva na trećem mjestu sa 23 boda koliko imaju i drugoplasirani Fantomi sa nešto boljim set količnikom.

U vikendu iza nas odigrano je i posljednje 9. kolo u prvom dijelu takmičenja (jesenji)   Pemijer lige sjedeće odbojke BiH za takmičarsku sezonu 2016/17.godinu, najbolja ekipa je SDI ‘‘Spid‘‘-Sarajevo. Drugi dio takmičenja (proljetni) počinje u Martu 2017.godine, a tačan datum početka odredit će Odluka UO SSO BiH.