OK 7-Lukavac - Foto: Lukavacki.ba

Odbojkaše “7 Lukavca” u narednom 7. kolu Superlige FBiH očekuje “lagano” gostovanje  na Ilidži kod istoimene ekipe, gdje će sa novom pobjedom pokušati sačuvati  učinak bez poraza u prvenstvu.

Lukavac je nakon gotovo pa savršenog (izgubljena četiri seta) niza od šest pobjeda na prvom mjestu na tabeli, sa velikom mogućnosti da i nakon ovog kola ostane bez poraza. U timu su svi maksimalno spremni, te ekipa trenera Alena Džambića u ovom susretu predstavlja apsolutnog favorita.

Odbojkaši sa Ilidže su do sada zabilježili svih šest poraza te i pored toga što igraju na domaćem terenu imaju gotovo nikakve šanse za pobjedu nad liderom superligaške tabele. U proteklom kolu poraženi su od odbojkaša Ilijaša sa 3:0 u setovima, čime su nastavili lošu sezonu u kojoj su uspjeli osvojiti tek tri seta.

Utakmica OK “Ilidža” – OK “7 Lukavac” na programu je u subotu u SRC “Ilidža” sa početkom od 18:00 sati. Sudije ovog susreta su Samir Aruković i Manuela Ekmečić. Delagat susreta je Nermina Haskaj.