Stadion Jošik Lukavac

U okviru utakmice 21. kola Druge lige FBiH grupa Sjever, FK Radnički Lukavac na stadionu Jošik dočekao je Budućnost iz Banovića te upisao težak domaći poraz, rezultatom 1:4.

Budućnost je u Lukavcu lakše od očekivanog došla do pobjede, a strijelci za goste iz Banovića bili su Jasmin Čehajić, Armin Sulejmanović, Safet Mustafić i Ćamil Smajlović. Jedini gol za domaće postigao je Danijal Aljukić.

NK Svatovac Poljice u nedjelju je na stadionu Krušici u Poljicu dočeko NK Mramor čiji fudbaleri su priredili veliko iznenađenje te upisali pobjedu rezultatom 1:2.

Gostima su u ovom duelu tri boda bila neophodna, a do njih su na kraju i došli na teškom gostovanju kod Svatovca.

Svi golovi u ovom meču viđeni su u drugom poluvremenu. Gostima je prednost od 0:1 donio Almis Kasumović sa penala u 58. minuti meča.

Isti igrač pogodio je i deset minuta kasnije. Dosuđen je novi penal, a Kasumović je precizan za prednost gostiju od 1:2.

Sve što su domaći uspjeli do kraja napraviti je pogodak Benjamina Berbića za konačnih 1:2 u 79. minuti meča.

Stadion Krušici Poljice

NK Prokosovići u nedjelju su gostovali u Mionici gdje su na stadionu Jezero poraženi rezultatom 4:3. Domaći su u jednom trenutku utakmice imali prednost od 3:0, ali u posljednjih 10 minuta utakmice pala su još četiri gola te je utakmica završena pobjedom domaćih. Golove za Mionicu postigli su dva puta Hasanbašić, Hevešević i Djedović dok je za Bjelić Mensur postigao tri gola za NK Prokosovići.