UG MNK „Lukavac“ Lukavac u saradnji sa općinom Lukavac organizuje projekt „Futsalom otvaramo vrata budućnosti naše djece“.

Na projektu učestvuju omladinske selekcije FK „Radnički“ Lukavac, NK“Mladost“ Brijesnica, „Eurolokomotiva“ Miričina, NK“Prokosovići“, SK Beta Club- Tango“ Lukavac i MNK „Lukavac“ Lukavac.  Realizacija projekta će se održati dana 22.12.2018. godine (subota) sa početkom u 09:00 sati po sledećem protokolu:

Vrijeme:                              Aktivnost:                

08.30 – 09.00                     Dolazak i okupljanje učesnika (JU Dom Kulture Lukavac)

09.00 – 09.15                     Pozdravne riječi organizatora i gostiju

09.15 – 10.15                     Radionica na temu: „FUTSALOM OTVARAMO VRATA BUDUĆNOSTI NAŠE DJECE“

10.15 – 10.45                     PAUZA – Odlazak učesnika u Sportsku Dvoranu

10.45 – 11.00                     Svečano otvaranje Turnira i predstavljanje učesnika

11.00 – 15.00                     Odigravanje utakmica turnira prema ranije utvrđenom rasporedu

15.00 – 15.30                     Dodjela priznjanja za učesnike i nagrada za pobjednike turnira

Ovim putem pozivamo sve zaljubljenike u sport da prisustvuju realizaciji projekta.

Raspored takmičarskog dijela projekta

GRUPA „A“                                                            GRUPA „B“

  1. FK „RADNIČKI“ Lukavac SK „BETACLUB – TANGO“ Lukavac
  2. FK „LOKOMOTIVA“ Miričina NK „MLADOST“ V.

                                                                              Brijesnica

MNK „LUKAVAC“ Lukavac                              3. NK „PROKOSOVIĆI“ Prokosovići

VRIJEME PAROVI 1.KOLO BERGER REZULTAT
11.00-11.30 FK RADNIČKI MNK LUKAVAC A1-A3  
11.30-12.00 SK BETACLUB T NK PROKOSOVIĆI B1-B3  
VRIJEME PAROVI 2.KOLO BERGER REZULTAT
12.00-12.30 FK LOKOMOTIVA MNK LUKAVAC A2-A3  
12.30-13.00 NK MLADOST NK PROKOSOVIĆI B2-B3  
VRIJEME PAROVI 3.KOLO BERGER REZULTAT
13.00-13.30 FK RADNIČKI FK LOKOMOTIVA A1-A2  
13.30-14.00 SK BETACLUB T NK MLADOST B1-B2  
VRIJEME ZAVRŠNICA BERGER REZULTAT
14.00-14.30 Prvoplasirani A Prvoplasirani B FINALE  
14.30-15.00 Drugoplasirani A Drugoplasirani B ZA II Mjesto  

Komentari