Danas je Stadionu Jošik u Lukavcu odigrana utakmica 8. kola 2. lige FBiH u kojoj su se sastali FK Radnički i NK Svatovac Poljice, a nakon devedeset minuta igre, domaći su upisali ubjedljivu pobjedu rezultatom 4:0.

Radnički je u vodstvo došao već u 2. minuti kada gol postiže Kasumović. Fudbaleri Radničkog povisili su vodstvo u 55. minuti kada mrežu NK Svatovac pogađa Aljukić.

Treći gol pada u 65. minuti kada Aljukić iz slobodnog udarca trese mrežu gostujuće ekipe za veliko vodstvo Radničkog. U samom finišu utakmice, tačnije u 88. minuti, dosuđen je slobodan udarac za domaće, a Jaranović odličnim udarcem pogađa mrežu gostujuće ekipe i postavlja konačan rezultat FK Radnički 4 NK Svatovac Poljice 0.